• Kartal Çilingir
  0533 516 86 90
  Kartal Çilingir Merkezi
  Arayın Hemen Gelelim
 • Kartal Çilingir
  Arayın Hemen Gelelim
  7/24 Kesintisiz Hizmet
  0533 516 86 90

Kartal Çilingir 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde Mobil Çilingir Ekibimiz 20 dk'da Kapınızda.

Kartal Çilingir


Kartal Çilingir Merkezi Sizlere Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet Vermektedir.

Kartal Çilingir kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kartal Çilingir firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız. Piyasa’da kaçak olarak çalışan çilingirlere karşı sizleri uyarıyoruz. Kartal çelik kapı tamiri, kartal kilit değişimi, kartal oto çilingir hizmeti, kartal kasa çilingir hizmetimiz bulunmaktadır. Kale çelik kapı,formet çelik kapı,dortek çelik kapı,deco çelik kapı, gizadoor çelik kapı ve daha bir çok çelik kapılarınızın tamiratını ve kilit değişimini yapmaktayız.Kartal çilingir servisi, kilit değişimi, çelik kapı tamiri, oto çilingir, kasa çilingir, kasa çilingir, Çilingir fiyatları ve fiyat tarifesi için ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Çilingir Servisi

Kartal Çilingir Merkezinde Kapıda Süprizle Karşılaşmazsınız !


 • Kapı Açma (Gündüz) : 50 TL - 100 TL
 • Kapı Açma (Gece) : 80 TL - 120 TL
 • Kilit Değişimi (Gündüz) : 50 TL - 100 TL
 • Kilit Değişimi (Gece) : 80 TL - 120 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

50 TL
Çilingir Fiyatları
kartal çilingir

Çilingir Servisi

Çilingir Merkezi, sizlerin kilit ve kapıda yaşadığınız sorunları çözmek için İstanbul’da hizmet vermektedir. Anahtarı kaybolmuş ya da kilitli kalmış kapıları maymuncuk kullanarak açan, bozulmuş olan kilitleri onaran, bunların montajını yapan kişiye çilingir denmektedir. Kartal Çilingir de kilit konusunda sorun yaşayan herkese yardımcı olmaktadır. Kartal Çilingir Hizmetinden faydalanmak için +90 533 516 86 90 numaralı telefondan bize 7 / 24 ulaşabilirsiniz. Çilingir Merkezi, başınıza gelen sıkıntılı kilit olaylarında direkt olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Kartal çilingir olarak rüzgardan ötürü kapı çarpması, arkada anahtar unutma, anahtar kaybetme ve kilidin bozulması gibi durumlarda size destek olmaktadır. Maalesef bu tür olaylar da sıklıkla başımıza gelebilmektedir. Bizler firma olarak sizlere en hızlı ve en uygun fiyatlı çilingir hizmetini sunuyoruz. Herhangi bir sorun yaşadığınız zaman anında bize ulaşabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

Kartal çilingir, sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Başınıza gelebilecek her türlü kapı kilit sorunlarına anında çözüm önerileri üreterek, bütçenize de zarar vermeden işlerinizi halletmektedir. Çilingir Kartal hizmetleri sayesinde profesyonel kadro ile kapı ve kilidinize zarar vermeden tüm sorunları çözmekteyiz. Kadromuz alanında uzman olduğu için her türlü kilit probleminde hızlı bir biçimde yanınızda olmakta ve temiz işçilik ile sorununuzu çok kısa bir süre içerisinde de gidermektedir. Eğer sizler de bu şekilde zor bir durumda kalırsanız firmamıza güvenebilir ve bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Kartal Çilingir olarak firmamız oda kayıtlıdır ve fiyat tarifeleri de her bütçeye uygundur. Kartalnda Çilingir Hizmetinden faydalanmak için +90 533 516 86 90 numaralı telefondan bize 7 / 24 ulaşabilirsiniz.


Oto Çilingir

Kartal Çilingir Merkezi olarak sizlere sadece çilingir konusunda aynı zamanda otomabilleriniz için de oto çilingir hizmeti sunmaktadır. Araçlarınızın da evleriniz gibi sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Aynı hassasiyeti biz de göstererek bizlere ulaşan müşterilerimize üst düzey kalitede hizmet vererek araçlarının kapılarını açıyoruz. Bizlere +90 533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşarak randevu alabilirsiniz. Mobil ekibimiz bu randevu doğrultusunda aracınızın olduğu yere gelerek araç kapılarını açar.

Kartal Oto çilingir hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. Zaman zaman herkes arabasının içinde anahtarı unutabilir veya bir şekilde arabanınızın kapıları kapanıp kitlenebilir. Hatta tecrübelerimize dayanarak küçük çocuğu olan ailelerin bu sorunla daha çok yüz yüze kaldığını söylebiliriz. Oto çilingir hizmeti için firmamız yıllardır İstanbul ilinin birçok ilçesine mobil ekip avantajıyla hizmet götürmektedir. Araçlarınızın yanına en kısa sürede giderek kapılarını açar ve siz de aracınıza kavuşmuş olursunuz.

kartal oto çilingir

Kartal Çilingir Servis Bölgelerimiz

Mobil ekiplerimiz Kartal ilçesinin 19 Mahallesine 20 dk içerisinde çilingir servisi vermektedir.

Atalar Çilingir

Kartal Atalar Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Atalar Açık Çilingir, Atalar en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Cevizli Çilingir

Kartal Cevizli Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Cevizli Açık Çilingir, Cevizli en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Cumhuriyet Çilingir

Kartal Cumhuriyet Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Cumhuriyet Açık Çilingir, Cumhuriyet en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Çarşı Çilingir

Kartal Çarşı Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Çarşı Açık Çilingir, Çarşı en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Çavuşoğlu Çilingir

Kartal Çavuşoğlu Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Çavuşoğlu Açık Çilingirler, Çavuşoğlu en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Esentepe Çilingir

Kartal Esentepe Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Esentepe Açık Çilingir, Esentepe en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Gümüşpınar Çilingir

Kartal Gümüşpınar Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Gümüşpınar Açık Çilingir, Gümüşpınar en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Hürriyet Çilingir

Kartal Hürriyet Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Hürriyet Açık Çilingir, Hürriyet en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Karlıktepe Çilingir

Kartal Karlıktepe Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Karlıktepe Açık Çilingir, Karlıktepe en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Kordonboyu Çilingir

Kartal Kordonboyu Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Kordonboyu Açık Çilingir, Kordonboyu en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Orhantepe Çilingir

Kartal Orhantepe Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Orhantepe Açık Çilingir, Orhantepe en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Orta Çilingir

Kartal Orta Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Orta mahallesi Açık Çilingir, Orta mahallesi en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Petroliş Çilingir

Kartal Petroliş Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Petroliş Açık Çilingir, Petroliş en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Soğanlık Yeni Çilingir

Soğanlık Yeni Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Soğanlık Yeni Açık Çilingir, Soğanlık Yeni en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Topselvi Çilingir

Topselvi Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Topselvi Açık Çilingir, Topselvi en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Uğur Mumcu Çilingir

Uğur Mumcu Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Uğur Mumcu Açık Çilingir, Uğur Mumcu en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Yakacık Yeni Çilingir

Yakacık Yeni Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Yakacık Yeni Açık Çilingir, Yakacık Yeni en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Yalı Çilingir

Yalı Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Yalı Açık Çilingir, Yalı en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Yukarı Çilingir

Yukarı Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Yukarı Açık Çilingir, Yukarı en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.

Yunus Çilingir

Yunus Mahallesinin her noktasına 7 gün 24 saat çilingir, kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir, çelik kapı tamiri, kasa çilingir, yangın kapısı emniyet kilidi değişimi tamiri hizmetleri vermekteyiz. Yunus Açık Çilingir, Yunus en yakın nöbetçi çilingir servisi için bizi arayın.